Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (logo)

TERMOMODERNIZACJA ZSM

Termomodernizacja
w Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej


Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa wykonała termomodernizację nw. budynków mieszkaniowych:


OSIEDLE „MORELOWE”

  1. Piaskowa 15
  2. Wazów 32 A - 32 B
  3. Podgórna 31B
  4. Stefana Batorego 57 A - 57 B
  5. Morelowa 41- 45
  6. Morelowa 47-51
  7. Podgórna 31A
  8. Piaskowa 13
  9. Piaskowa 11
  10. Stefana Batorego 61 A - 61 B - 61 C
  11. Spółdzielcza 3
  12. Klementowskich 6
  13. Spółdzielcza 9
  14. Piaskowa 9
  15. Stefana Batorego 59 A - 59 B
  16. Stefana Batorego 59 C - 59 D
  17. Spółdzielcza 4
  18. Osiedlowa 17
  19. Morelowa 23-27
  20. Morelowa 29-33
  21. Morelowa 35-39
  22. Tadeusza Konicza 1-5
  23. Spółdzielcza 7-8
  24. Plac Bohaterów 1-3
  25. Bolesława Krzywoustego 24-26
  26. Marii Skłodowskiej - Curie 12-16
  27. Leopolda Staffa 13-15
  28. Spółdzielcza 5-6
  29. Leopolda Staffa 2-8
  30. Podgórna 51-65
  31. Skrajna 1-3
  32. Skrajna 5-7

OSIEDLE „PIASTOWSKIE”

  1. Anieli Krzywoń 13-17
  2. Św. Cyryla i Metodego 3
  3. Św. Cyryla i Metodego 5
  4. Św.Cyryla i Metodego 7
  5. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 2-4
  6. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 6-8
  7. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 10-12
  8. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 14-16
  9. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 18-20
  10. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 22-26
  11. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 28-32
  12. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 34-38
  13. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 65
  14. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 67
  15. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 69
  16. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 63
  17. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 59
  18. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 71-85
  19. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 61
  20. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 89
  21. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 91
  22. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 87
  23. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 57
  24. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 48
  25. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 37-55
  26. Zachodnia 1-15
  27. Zachodnia 17
  28. Zachodnia 19
  29. Zachodnia 21-31
  30. Zachodnia 33-43
  31. Zachodnia 49-59
  32. Pionierów Zielonej Góry 4
  33. Pionierów Zielonej Góry 6-16
  34. Pionierów Zielonej Góry 26
  35. Pionierów Zielonej Góry 28
  36. Pionierów Zielonej Góry 30
  37. Pionierów Zielonej Góry 1-11
  38. Ptasia 34
  39. Ptasia 42
  40. Ptasia 49-51
  41. Ptasia 53-55
  42. Ptasia 45-47
  43. Stefana Wyszyńskiego 6

OSIEDLE „SŁONECZNE”

  1. Owocowa 3
  2. 1 Maja 9
  3. 1 Maja 11
  4. 1 Maja 13
  5. 1 Maja 15
  6. 1 Maja 17
  7. Powstańców Warszawy 14
  8. Powstańców Warszawy 2
  9. Powstańców Warszawy 1
  10. Powstańców Warszawy 6
  11. Henryka Sucharskiego 20
  12. Studzianki 6
  13. Szarych Szeregów 5
  14. Powstańców Warszawy 3
  15. Powstańców Warszawy 4
  16. Majora Henryka Sucharskiego 27
  17. Powstańców Warszawy 5
  18. Powstańców Warszawy 12
  19. Majora Henryka Sucharskiego 1
  20. Armii Krajowej 2
  21. Powstańców Warszawy 8
  22. Powstańców Warszawy 10
  23. Powstańców Warszawy 15-39
  24. Armii Krajowej 10
  25. Armii Krajowej 12
  26. Majora Henryka Sucharskiego 6
  27. Studzianki 5
  28. Armii Krajowej 6
  29. Armii Krajowej 4
  30. Szarych Szeregów 3
  31. Majora Henryka Sucharskiego 4
  32. Majora Henryka Sucharskiego 2
  33. Armii Krajowej 8
  34. Powstańców Warszawy 16
  35. Majora Henryka Sucharskiego 30
  36. Leopolda Okulickiego 1-25
  37. Leopolda Okulickiego 29
  38. Leopolda Okulickiego 31
  39. Leopolda Okulickiego 33
  40. Jaskółcza 6 A
  41. Jaskółcza 6 B
  42. Jaskółcza 17-21
  43. Owocowa 1
  44. Stanisława Moniuszki 23 A - 23B
  45. Stanisława Moniuszki 25 A - 25 B
  46. Stanisława Moniuszki 27 A - 27 B - 27 C

 

OSIEDLE „ŁUŻYCKIE”

  1. Rydza - Śmigłego 2-30
  2. Rydza-Śmigłego 7-35
  3. Rydza-Śmigłego 32-60
  4. Rydza-Śmigłego 62
  5. Rydza-Śmigłego 66
  6. Rydza-Śmigłego 68
  7. Żołnierzy 2 Armii 2-14
  8. Żołnierzy 2 Armii 16-28
  9. Żołnierzy 2 Armii 42-70
  10. Stefana Wyszyńskiego 31-63
  11. Stefana Wyszyńskiego 65-97
  12. Stefana Wyszyńskiego 103-133
  13. Stefana Wyszyńskiego 135-165
  14. Lisia 39
  15. Lisia 49
  16. Krośnieńska 1 A - 1 B
  17. Krośnieńska 3 A - 3 B
  18. Krośnieńska 3 C - 3 D
  19. Krośnieńska 17 - 17 A
  20. Krośnieńska 19 - 19 A
  21. Krośnieńska 21 - 21A
  22. Dąbrówki 2-8
  23. Dąbrówki 10-32
  24. Dąbrówki 34-54
  25. Aleja Wojska Polskiego 16-46
  26. Aleja Wojska Polskiego 48-78
  27. Aleja Wojska Polskiego 82
  28. Aleja Wojska Polskiego 84
  29. Objazdowa 15-17-19
  30. Lisia 51
  31. Lisia 55
  32. Lisia 57
  33. Lisia 59

OSIEDLE „PRZYJAŹNI”

  1. Stefana Wyszyńskiego 34 AB
  2. Francuska 26 – 36
  3. Francuska 1 – 7
  4. Węgierska 20 - 22
  5. Francuska 9 – 15
  6. Bułgarska 16 – 28
  7. Słowacka 3 – 13
  8. Francuska 38-50
  9. Słowacka 15 – 25
  10. Kraljevska 22-24
  11. Węgierska 17
  12. Kraljevska 10 – 20
  13. Węgierska 16 – 18
  14. Francuska 6 - 8
  15. Francuska 14 – 24
  16. Bułgarska  2 – 10
  17. Bułgarska 1 - 9
  18. Kraljevska 32 – 50
  19. Słowacka 12
  20. Węgierska 40
  21. Węgierska 24 – 28
  22. Węgierska 30-38

Budynki do realizacji w 2020 r.:

  1. Spółdzielcza10
  2. 1 Maja 19 A
  3. Bohaterów Westerplatte 10-14 (termo + junkersy)
  4. Bułgarska 11-17
  5. Leopolda Staffa 1-3
  6. Leopolda Staffa 9-11 (termo + junkersy)
  7. Bohaterów Westerplatte 8 (termo + junkersy + zimna woda)
  8. Stefana Wyszyńskiego 21
  9. Lisia 53
  10. Bolesława Krzywoustego 38-42

Budynki do realizacji w 2021r.:

  1. Spółdzielcza 11

Propozycję termomodernizacji otrzymali mieszkańcy:

  1. Morelowa 59-69
  2. Marii Skłodowskiej -Curie 3
  3. Podgórna 37AB
  4. Dr. Pieniężnego 27A- 27B

Propozycję termomodernizacji otrzymają mieszkańcy:

  1. Kraljevska 7A - 7B
  2. Majora Henryka Sucharskiego 3
  3. Majora Henryka Sucharskiego 5
  4. Akademicka 2ABC
  5. Kraljevska 26-30
  6. Krzywoustego 28-30
  7. Władysława IV 12, 14, 20
  8. Francuska 17-23
  9. Stefana Wyszyńskiego 38 AB

 

Na górę strony
E-OPŁATY i E-DOKUMENTY