Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (logo)

PLAN ZAJĘĆ

Spółdzielczy Dom Kultury " NOWITA" prowadzi zapisy na
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałek oraz czwartek

od 4 lipca 2022 r. do 28 lipca 2022 r.
w godz. 10:00 - 13:30.

Informacje: 68 454 69 71

Zapraszamy

Plan Zajęć w Spółdzielczym Domu Kultury „NOWITA”
od 1.01.2022 r.

PONIEDZIAŁEK

Joga z Ewą - 8.15 - 9.15

Tenis Stołowy – 9.30 - 11.00

Rękodzieło Artystyczne – 10.00 - 14.00

Zdrowy Kręgosłup -13.00 - 14.00

Joga z Krysią - 15.30 - 16.45 – grupa II

Język Angielski – 16.30 - 18.00 – grupa I

Taniec dla Kobiet - 17.00 - 18.15

Joga z Zuzią - 18.20 - 19.45

Sala Ćwiczeń – 10.00 - 19.00

( rower stacjonarny, rower eliptyczny, stoper do ćwiczeń mięśni nóg, stoper do ćwiczeń rąk)

 

WTOREK

Gimnastyka

8.30 – 9.15 - grupa I

9.30 - 10.15 - grupa II

10.30 - 11.15 - grupa III

Joga z Krysią -  11.25 - 12.30 - grupa I

Brydż Towarzyski - 10.00 - 14.30

Gobeliny - 10.00 - 14.00

Brydż Towarzyski - 14.35 - 18.00

Winne Grona - 18.05 - 19.45 - próby

Zajęcia Informatyczne – 16.00 - 17.30 - grupa V

Pilates - 15.30 - 16.15 – grupa I

Pilates -  16.30 - 17.15 - grupa II

Pilates - 17.30 - 18.15 -  grupa III

Zajęcia Indywidualne ( Joga) – 18.25 - 19.35

Sala Ćwiczeń - 10.00 - 19.00

( rower stacjonarny, rower eliptyczny, stoper do ćwiczeń mięśni nóg, stoper do ćwiczeń mięśni rąk )

 

ŚRODA

Joga z Ewą - 8.15 -  9.15

Gimnastyka - 9.30 - 10.15 -  grupa I

Gimnastyka  - 10.30 - 11.15 - grupa II

Gimnastyka - 11.30 - 12.15 -  grupa III

Zdrowy Kręgosłup - 13.00 - 14.00

Sekcja Malarstwa - 10.00 - 14.00

Tenis Stołowy - 15.30 - 17.00

Tenis Stołowy - 17.15 - 19.00

Sekcja Teatralna - 15.30 - 17.30

Zajęcia Komputerowe - 16.00 - 17.30 - grupa III

Zajęcia Komputerowe  - 17.45 - 19.10 - grupa IV

Sala Ćwiczeń – 10.00 - 14.30

( rower stacjonarny , rower eliptyczny, stoper do ćwiczeń mięśni nóg, stoper do ćwiczeń mięśni rąk )

 

CZWARTEK

Gimnastyka

8.30 - 9.15 – grupa I

9.30 – 10.15 – grupa II

10.30 - 11.15 – grupa III

Joga z Krysią -   11.25 - 12.30 - grupa I

Sekcja Malarstwa – 10.00 - 14.00

Gobeliny - 10.00 - 14.00

Pilates - 15.30 - 16.15 - grupa I

Pilates - 16.30 - 17.15 – grupa II

Pilates - 17.30 - 18.15 – grupa III

Język Angielski - 16.30 - 18.00 - grupa II

Zajęcia Informatyczne - 16.00 - 17.45 -  grupa VI

Joga z Zuzią - 18.20 - 19.45

Sala Ćwiczeń  - 9.00.- 19.00.( rower stacjonarny, rower eliptyczny stoper do ćwiczeń mięśni nóg, stoper do  ćwiczeń mięśni rąk)

 

PIĄTEK

Tenis Stołowy -  8.00 - 9.20

Gimnastyka - 9.30 - 10.15 - grupa I

Gimnastyka - 10.30 - 11.15 - grupa II

Gimnastyka - 11.30 - 12.15 - grupa III

Zajęcia Komputerowe - 15.30 - 17.00 - grupa I

Zajęcia Komputerowe - 17.15 - 18.45 - grupa II

Tenis Stołowy - 12.30 - 19.00

Brydż Towarzyski - 10.00 - 14.00

Brydż Towarzyski - 14.35 - 18.00

Sala Ćwiczeń - 10.00 - 14.00

( rower stacjonarny,  rower eliptyczny, stoper do ćwiczeń mięśni nóg, stoper do ćwiczeń mięśni rąk)

 

WSZYSTKIE ZAJĘCIA MAJĄ CHARAKTER DOBROWOLNY I SĄ PRZEPROWADZANE Z ZACHOWANIEM ZASAD BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO.

NA BIEŻĄCO JEST DOKONYWANA DEZYNFEKCJA WSZELKICH URZĄDZEŃ, SAL, SANITARIATÓW, PORĘCZY, KLAMEK.

NA TERENIE OBIEKTU ZNAJDUJĄ SIĘ DWA PUNKTY DO DEZYNFEKCJI RĄK.

 

Na górę strony
E-OPŁATY i E-DOKUMENTY
E-DEKLARACJE