Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (logo)

PLAN ZAJĘĆ

PLAN ZAJĘĆ W SDK "NOWITA"
od 1.08.2022 r. do 31.08.2022 r.

PONIEDZIAŁEK

Tenis Stołowy - 8.00 - 9.15

Gimnastyka - 9.30 - 10.15 - grupa I

Gimnastyka - 10.30 - 11.15 - grupa II

Tenis Stołowy - 11.30 - 14.30

WTOREK

Gimnastyka - 8.30 - 9.15 – grupa III

Gimnastyka - 9.30 - 10.15 - grupa IV

Joga - 11.00 - 12.15 - grupa I

Tenis Stołowy - 12.30 - 14.30

Brydż Towarzyski - 10.00 - 14.30

Gobeliny - 10.00 -14.00

ŚRODA

Joga - 8.15 - 9.15

Gimnastyka - 9.30 - 10.15 - grupa V

Gobeliny - 10.00 - 14.00

Sekcja Malarstwa - 10.00 - 14.00

CZWARTEK

Tenis Stołowy - 8.00 - 9.15

Gimnastyka - 9.30 - 10.15 - grupa VI

Joga - 11.00 - 12.15 - grupa I

Gobeliny - 10.00 - 14.00

Joga - 13.00 - 14.15 – grupa II

PIĄTEK

Tenis Stołowy - 8.00 - 9.20

Gimnastyka - 9.30 - 10.15 - grupa VII

Gimnastyka - 10.30 - 11.15 - grupa VIII

Brydż Towarzyski - 10.00 - 13.30

Tenis Stołowy - 11.30 - 13.30

Informujemy, że ćwiczenia z Gimnastyki prezentowane będą na ekranie komputera.

Tenis Stołowy według indywidualnych zapisów.

 

Plan Zajęć w SDK „NOWITA”od 1.09.2022 r.

PONIEDZIAŁEK

Joga z Ewą - 8.15 - 9.15

Teatr „ IMPULS” - 10.30 - 12.30 - ( spektakle dla dzieci)

Zdrowy Kręgosłup:

  • 13.00 - 13.45 - grupa I
  • 14.00 - 14.45 - grupa II

Joga z Krysią - 15.30 - 16.30

Zajęcia Informatyczne - 16.00 - 17.30 - grupa I - średniozaawansowana

Język Angielski:

  • 16.30 - 17.45 - grupa I - początkująca
  • 18.00 - 19.15 – grupa II -średniozaawansowana

 

WTOREK

Gimnastyka:

  • 8.30 – 9.15 - grupa I
  • 9.30 - 10.15 - grupa II
  • 10.30 - 11.15 - grupa III

Joga z Krysią -  11.30 - 12.30

Brydż Towarzyski - 10.00 - 14.30

Gobeliny - 10.00 - 14.00

Ćwiczenia Stabilizujące Kręgosłup:

  • 12.45 - 13.30 - grupa I
  • 13.45 - 15.00 - grupa II

Zajęcia Informatyczne:

  • 16.00 - 17.30 - grupa początkująca II
  • 17.45 - 19.10 - grupa III

Pilates:

  • 15.30 - 16.15 - grupa I
  • 16.30 - 17.15 - grupa II


ŚRODA

Joga z Ewą - 8.15 - 9.15

Gimnastyka:

  • 9.30 - 10.15 - grupa I
  • 10.30 - 11.15 - grupa II
  • 11.30 - 12.15 - grupa III

Sekcja Malarstwa - 10.00 - 14.00 - grupa I

Zdrowy Kręgosłup:

  • 13.00 - 13.45
  • 14.00 - 14.45

Sekcja Teatralna - 15.30 - 16.45

Sekcja Plastyczna dla Dzieci i Młodzieży - 17.00 - 19.00

Ćwiczenia Stabilizujące Kręgosłup - 15.30 - 16.15 - grupa III

Tenis Stołowy:

  • 16.30 - 17.15
  • 17.30 - 18.45

Zajęcia Komputerowe:

  • 16.00 - 17.30 - grupa IV
  • 17.40 - 19.10 - grupa V


CZWARTEK

Gimnastyka:

  • 8.30 - 9.15 - grupa I
  • 9.30 - 10.15 - grupa II
  • 10.30 - 11.15 - grupa III

Joga z Krysią - 11.30 - 12.30 - grupa II

Sekcja Malarstwa - 10.00 - 14.00 - grupa II

Gobeliny - 10.00 - 14.00

Pilates:

  • 15.30 - 16.15 - grupa I
  • 16.30 - 17.15 - grupa II

Język Niemiecki - 16.30 - 17.45 - grupa początkująca


PIĄTEK

Tenis Stołowy - 8.00 - 9.20

Gimnastyka:

  • 9.30 - 10.15 - grupa I
  • 10.30 - 11.15 - grupa II
  • 11.30 - 12.15 - grupa III

Tenis Stołowy - 12.30 - 19.15

Brydż Towarzyski - 10.00 - 14.30

Sekcja Muzyczna ( Śpiew) - 16.30 - 18.00

Na górę strony
E-OPŁATY i E-DOKUMENTY
E-DEKLARACJE