Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (logo)

POWIERZCHNIE REKLAMOWE DO WYNAJĘCIA

POWIERZCHNIE REKLAMOWE DO WYNAJĘCIA

  • ul. Budziszyńska 18

Zarząd Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłasza nabór ofert na najem powierzchni reklamowej o wymiarach  504 cm x 238 cm na stelażu umieszczonym na elewacji budynku przy ul. Budziszyńskiej 18 w Zielonej Górze.

Budynek zlokalizowany jest w pobliżu jednej z głównych i często uczęszczanych ulic Zielonej Góry, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Zielonogórskiego. Jest to miejsce o dużym natężeniu ruchu.

 

  • ul. Stefana Wyszyńskiego 21

Zarząd Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłasza nabór ofert na najem powierzchni reklamowej wieloformatowej na wieżowcu przy ul. Stefana Wyszyńskiego 21 w Zielonej Górze.

Budynek zlokalizowany jest przy jednej z głównych i często uczęszczanych ulic Zielonej Góry. Jest to miejsce o dużym natężeniu ruchu. Ściana budynku jest specjalnie przygotowana do ekspozycji reklamy, którą tworzą dwa moduły o wymiarach: 3 m szerokości x 15 m wysokości.


Oferty należy składać w biurze podawczym przy ul. Morelowej 34 w Zielonej Górze, I piętro, pokój nr 21; za pośrednictwem skrzynki oddawczej „Bieżąca korespondencja Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej” umieszczonej na parterze w siedzibie Spółdzielni; listownie pocztą tradycyjną lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: zsm@zielonogorska-sm.pl

Oferta powinna zawierać:

  • w przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą: imię i nazwisko, nazwę przedsiębiorcy, NIP i REGON, adres zamieszkania oraz rodzaj prowadzonej działalności,
  • w przypadku osób prawnych: nazwa osoby prawnej, KRS, adres siedziby oraz rodzaj prowadzonej działalności.

Bliższe informacje można uzyskać w Dziale Członkowsko-Mieszkaniowym, pokój nr 19, telefon: 68 454 69 11.

 


02.10.2023
zamieściła: Elżbieta Florczak


‹  powrót  

Na górę strony
E-OPŁATY i E-DOKUMENTY
E-DEKLARACJE