Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (logo)

AKTUALNOŚCI

Informacje i komunikaty

OFERTA PRACY

Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zielonej Górze ul. Morelowa 34 poszukuje kandydata na stanowisko:

specjalista do spraw płac i ubezpieczeń społecznych

wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie ekonomiczne;
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, praktyczna znajomość sporządzania dokumentów do ZUS (obsługa programu „Płatnik”);
  • ogólny zakres obowiązków: obliczanie wynagrodzeń za pracę oraz innych świadczeń pieniężnych na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS, sporządzanie list płac, wystawianie zaświadczeń Rp-7, realizacja zajęć komorniczych, alimentacyjnych i innych, wyliczanie wynagrodzeń za czas choroby, zasiłków chorobowych, opiekuńczych i innych, bieżąca archiwizacja dokumentacji płacowej;
  • wynagrodzenie do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty w siedzibie Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Morelowa 34 w Zielonej Górze , I piętro, pokój nr 13.

Zielona Góra, dn. 30.06.2020 r.

 

INFORMACJA O OPŁATACH

Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa zawiadamia, że dnia 30.06.2020r. do skrzynek pocztowych  każdego mieszkania dostarczona będzie informacja o zmianach w opłatach za mieszkanie obowiązująca od dnia 01.07.2020r. zgodnie z Uchwałą nr 5/2020 Rady Nadzorczej Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Zielonej Górze z dnia 24.03.2020 r.

Zielona Góra, dn. 29.06.2020 r.

 

INFORMACJA przygotowana przez firmę Schindler, jak bezpiecznie korzystać z wind w czasie epidemii czytaj więcej ...

 

ZAKOŃCZENIE SEZONU GRZEWCZEGO 2019/2020

Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że z dniem 18 maja br. kończy sezon grzewczy 2019/2020.

Zielona Góra, dn. 13.05.2020 r.


UŻYTKOWANIE WIECZYSTE

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców w sprawie wykupu gruntów na własność, Zarząd Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów, która weszła w życie 1.01.2019 r. nie dotyczy Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ustawa ma znaczenie jedynie dla podmiotów, które miały użytkowanie wieczyste do końca 2018 r.

Wyjaśniamy, że w Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej sprawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych budynkami mieszkalnymi została uporządkowana.Wszelkie formalności związane z wykupem niniejszych gruntów zakończyły się w 2005 r. Wówczas Spółdzielnia przy ich wykupie skorzystała z 93% bonifikaty. Tym samym z chwilą ustanowienia odrębnej własności pierwszego lokalu w nieruchomości, grunt zaczął stanowić współwłasność ułamkową Spółdzielni.

Zielona Góra, dn. 29.04.2020 r.


30.06.2020
zamieściła: Elżbieta Florczak


‹  powrót  

Na górę strony
E-OPŁATY i E-DOKUMENTY