Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (logo)

AKTUALNOŚCI

KOMUNIKAT

Zarząd Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że od dnia 1 czerwca 2020 r. biura Zarządu przy ul. Morelowej 34 i Administracje Osiedli będą czynne dla interesantów.

Obsługa interesantów odbywać się będzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, obowiązkowa dezynfekcja rąk po wejściu do budynku Administracji Osiedla i biura Zarządu Spółdzielni. Osoby przychodzące do Spółdzielni powinny posiadać środki ochrony osłaniające nos i usta. Prosimy interesantów załatwiających sprawy w biurach Spółdzielni o wchodzenie do biur pojedynczo z zachowaniem bezpiecznej odległości od pracownika wyznaczonej taśmami na podłodze.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Zarząd ZSM zaleca maksymalne ograniczenie wizyt osobistych w siedzibach Administracji Osiedli, biurze Zarządu i zachęca do kontaktów telefonicznych, za pomocą poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej lub za pośrednictwem skrzynek „Bieżąca korespondencja Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej”.


  • Numery telefonów oraz adresy poczty elektronicznej Administracji Osiedli i poczty elektronicznej Spółdzielni dostępne są na tablicach ogłoszeń w budynkach mieszkalnych oraz na stronie internetowej https://zielonogorska-sm.pl/kontakt/dane-kontaktowe
  • Dodatkowo w siedzibie Spółdzielni, ul. Morelowa 34 została wywieszona skrzynka  „Bieżąca korespondencja Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej”.

 


29.05.2020
zamieściła: Elżbieta Florczak


‹  powrót  

Na górę strony
E-OPŁATY i E-DOKUMENTY