Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (logo)

WOLNE LOKALE DO WYNAJĘCIA

Lokale użytkowe do wynajęcia

1. Lokal użytkowy ul. OWOCOWA 1 o powierzchni 17,96 mkw. w budynku mieszkalnym położonym w Zielonej Górze przy ul. Owocowej 1.

2. Lokal użytkowy ul. ARMII KRJOWEJ 8 o powierzchni 31,46 mkw. w budynku wolnostojącym.

Dane kontaktowe:
Administracja Osiedla “Słoneczne”
ul. Powstańców Warszawy 8A

tel: 68 454 69 74
e-mail: słoneczne@zielonogorska-sm.pl

 

3. Lokal użytkowy ul. Zachodniej 33 o powierzchni 32 mkw. w budynku mieszkalnym położonym w Zielonej Górze przy ul. Zchodniej 33 .

Dane kontaktowe:
Administracja Osiedla “Piastowskie”
ul. T. Zawadzkiego Zośki 5A

tel: 68 454 69 70
e-mail: piastowskie@zielonogorska-sm.pl

Ofertę z propozycją stawki najmu netto za m2 powierzchni lokalu prosimy składać w biurze podawczym pokój nr 21 przy ul. Morelowej 34 bądź za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Oferta powinna zawierać:

  • w przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą: imię i nazwisko, nazwa przedsiębiorcy, NIP i REGON, adres zamieszkania oraz rodzaj prowadzonej działalności,
  • w przypadku osób prawnych: nazwa osoby prawnej, KRS, adres siedziby oraz rodzaj prowadzonej działalności.

4. Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza nabór ofert na najem lokalu użytkowego w obiekcie handlowo-usługowym wolnostojącym położonym w Zielonej Górze przy ul. Morelowej 34.

Lokal o pow. 111,93 m2 z przynależnymi pomieszczeniami w poziomie piwnicznym o pow. 53,07 m2 usytuowany jest w bardzo dobrej lokalizacji z wejściem od ulicy.

Lokal może tworzyć kompleks powiązanych funkcjonalnie pomieszczeń przeznaczonych do celów prowadzenia działalności gospodarczej.

Obiekt zlokalizowany jest w sąsiedztwie licznych budynków mieszkalnych.

Rozwiązania komunikacyjne umożliwiają sprawny dojazd i dojście do obiektu. Występuje duży ruch pieszych. Niedaleko jest także poczta i przystanek autobusowy.

W przypadku zainteresowania, zapraszamy do złożenia oferty cenowej na adres siedziby Spółdzielni, ul. Morelowa 34, 65-434 Zielona Góra, bądź poczty elektronicznej e-mail: zsm@zielonogorska-sm.pl

Bliższe informacje można uzyskać w Dziale Członkowsko-Mieszkaniowym, pokój nr 16,18 bądź pod telefonem  68 454 69 16/18.


30.08.2018
zamieściła: Elżbieta Florczak


‹  powrót  

Na górę strony
E-OPŁATY i E-DOKUMENTY