Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa (logo)

TERMOMODERNIZACJA ZSM

Termomodernizacja
w Zielonogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
w Zielonej Górze


Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa wykonała termomodernizację nw. budynków mieszkaniowych:


OSIEDLE „MORELOWE”

  1. Piaskowa 15
  2. Wazów 32 A - 32 B
  3. Podgórna 31B
  4. Stefana Batorego 57 A - 57 B
  5. Morelowa 41- 45
  6. Podgórna 31A
  7. Piaskowa 13
  8. Piaskowa 11
  9. Stefana Batorego 61 A - 61 B - 61 C
  10. Spółdzielcza 3
  11. Klementowskich 6
  12. Spółdzielcza 9
  13. Piaskowa 9
  14. Stefana Batorego 59 A - 59 B
  15. Stefana Batorego 59 C - 59 D
  16. Spółdzielcza 4
  17. Osiedlowa 17
  18. Morelowa 23-27
  19. Tadeusza Konicza 1-5
  20. Spółdzielcza 7-8
  21. Plac Bohaterów 1-3
  22. Bolesława Krzywoustego 24-26

OSIEDLE „PIASTOWSKIE”

  1. Anieli Krzywoń 13-17
  2. Św. Cyryla i Metodego 3
  3. Św. Cyryla i Metodego 5
  4. Św.Cyryla i Metodego 7
  5. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 2-4
  6. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 6-8
  7. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 10-12
  8. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 14-16
  9. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 18-20
  10. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 34-38
  11. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 65
  12. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 67
  13. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 69
  14. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 63
  15. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 59
  16. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 71-85
  17. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 61
  18. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 89
  19. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 91
  20. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 87
  21. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 57
  22. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 37-55
  23. Zachodnia 1-15
  24. Zachodnia 17
  25. Zachodnia 19
  26. Zachodnia 21-31
  27. Zachodnia 33-43
  28. Zachodnia 49-59
  29. Pionierów Zielonej Góry 4
  30. Pionierów Zielonej Góry 6-16
  31. Pionierów Zielonej Góry 26
  32. Pionierów Zielonej Góry 28
  33. Pionierów Zielonej Góry 30
  34. Pionierów Zielonej Góry 1-11
  35. Ptasia 34
  36. Ptasia 42
  37. Ptasia 49-51
  38. Ptasia 53-55
  39. Ptasia 45-47

OSIEDLE „SŁONECZNE”

  1. Owocowa 3
  2. 1 Maja 9
  3. 1 Maja 11
  4. 1 Maja 13
  5. 1 Maja 15
  6. 1 Maja 17
  7. Powstańców Warszawy 14
  8. Powstańców Warszawy 2
  9. Powstańców Warszawy 1
  10. Powstańców Warszawy 6
  11. Henryka Sucharskiego 20
  12. Studzianki 6
  13. Szarych Szeregów 5
  14. Powstańców Warszawy 4
  15. Majora Henryka Sucharskiego 27
  16. Powstańców Warszawy 5
  17. Powstańców Warszawy 12
  18. Majora Henryka Sucharskiego 1
  19. Armii Krajowej 2
  20. Powstańców Warszawy 8
  21. Powstańców Warszawy 10
  22. Armii Krajowej 10
  23. Armii Krajowej 12
  24. Majora Henryka Sucharskiego 6
  25. Studzianki 5
  26. Armii Krajowej 6
  27. Armii Krajowej 4
  28. Szarych Szeregów 3
  29. Majora Henryka Sucharskiego 4
  30. Majora Henryka Sucharskiego 2
  31. Armii Krajowej 8
  32. Powstańców Warszawy 16
  33. Majora Henryka Sucharskiego 30
  34. Leopolda Okulickiego 29
  35. Leopolda Okulickiego 31
  36. Leopolda Okulickiego 33
  37. Jaskółcza 6 A
  38. Jaskółcza 6 B
  39. Jaskółcza 17-21
  40. Owocowa 1
  41. Stanisława Moniuszki 23 A - 23B
  42. Stanisława Moniuszki 25 A - 25 B
  43. Stanisława Moniuszki 27 A - 27 B - 27 C

 

OSIEDLE „ŁUŻYCKIE”

  1. Rydza - Śmigłego 2-30
  2. Rydza-Śmigłego 7-35
  3. Rydza-Śmigłego 32-60
  4. Rydza-Śmigłego 62
  5. Rydza-Śmigłego 68
  6. II Armii 2-14
  7. II Armii 16-28
  8. II Armii 42-70
  9. Stefana Wyszyńskiego 31-63
  10. Stefana Wyszyńskiego 65-97
  11. Stefana Wyszyńskiego 103-133
  12. Stefana Wyszyńskiego 135-165
  13. Lisia 39
  14. Lisia 49
  15. Krośnieńska 1 A - 1 B
  16. Krośnieńska 3 A - 3 B
  17. Krośnieńska 3 C - 3 D
  18. Krośnieńska 17-17 A
  19. Dąbrówki 10-32
  20. Dąbrówki 34-54
  21. Aleja Wojska Polskiego 48-78
  22. Aleja Wojska Polskiego 82
  23. Aleja Wojska Polskiego 84
  24. Objazdowa 15-17-19
  25. Lisia 57
  26. Lisia 59

OSIEDLE „PRZYJAŹNI”

  1. Węgierska 24-28
  2. Węgierska 17
  3. Węgierska 16-18
  4. Węgierska 40
  5. Słowacka 12
  6. Słowacka 3-13
  7. Słowacka 15-25
  8. Kraljevska 10-20
  9. Kraljevska 22-24
  10. Kraljevska 32-50
  11. Bułgarska 2-10
  12. Francuska 14-24
  13. Francuska 38-50


Budynki w trakcie realizacji z 2017 r.:

  1. Powstańców Warszawy 15 – 39
  2. Leopolda Okulickiego 1 – 25
  3. Bułgarska 16 – 28

 

Budynki do realizacji w 2018 r.:

  1. Węgierska 20-22
  2. Rydza - Śmigłego 66
  3. Francuska 1 - 7
  4. Francuska 9 - 15
  5. Stefana Wyszyńskiego 34 A - 34 B
  6. Morelowa 47 - 51
  7. Stefana Wyszyńskiego 6
  8. Dąbrówki 2-8
  9. Marii Skłodowskiej - Curie 12-16
  10. Francuska 26-36
  11. Leopolda Staffa 2-8
  12. Krośnieńska 19-19 A
  13. Krośnieńska 21 - 21 A
  14. Powstańców Warszawy 3
  15. Leopolda Staffa 13-15
  16. Aleja Wojska Polskiego 16-46
  17. Spółdzielcza 5-6

Budynki planowane do realizacji w 2019 r.:

  1. Bułgarska 1-9
  2. Węgierska 30-38
  3. Podgórna 51-65
  4. Lisia 51
  5. Francuska 6-8
  6. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 22-26
  7. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 48
  8. Lisia 55
  9. Skrajna 5-7
  10. Skrajna 1-3
  11. Morelowa 29-33

Propozycję termomodernizacji otrzymali mieszkańcy:

  1. Morelowa 35-39
  2. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 28-32
  3. Spółdzielcza 10

 

Propozycję termomodernizacji otrzymają mieszkańcy:

  1. Leopolda Staffa 1-3
  2. Bułgarska 11-17
  3. Bohaterów Westerplatte 14
  4. 1 Maja 19 A
  5. Morelowa 59 - 69

 

Na górę strony
E-OPŁATY i E-DOKUMENTY